Розробка і створення дизайну сайту в Харкові, Україні: BLACK HORSE WEB STUDIO

дизайн сайту

Дизайн сайту – професійна послуга від студії Black Horse

Дизайн сайтів – професійна послуга від спеціалістів веб студії Black Horse. Веб дизайн – творчий і в одночас один з самых складних этапів разробки сайтів. Результат вдалого дизайну сайтів - не тільки естетично приємний проект, але продумане юзабіліті. Роботи виконують професійні дизайнери нашої студії - фахівці, які досконало розбираються в веб-дизайні і сайтобудування, здатні працювати ефективно. Веб дизайн - це можливість зацікавити відвідувача, подати інформацію на сторінках привабливо і зручно.

При розробці дизайну потрібно досягти декількох взаємопов'язаних цілей:

Графіка

Правильна розстановка графічних акцентів для залучення відвідувачів і поставлених перед проектом цілей (наприклад, стимуляції здійснення покупок).

Юзабіліті

Іншими словами, зручність використання ресурсу. Причому, зручним він повинен бути і для відвідувача, і для адміністратора. Головне завдання, яке ставиться перед дизайнером - досягнення простоти. Всі елементи повинні бути зрозумілими, помітними і не викликати питань.

Маркетінг

Щоб просування ресурсу було успішним, дизайн сайтів повинен бути максимально цікавим. Відвідувачі в першу чергу оцінюють ресурси зовні і тільки потім приймають рішення, чи залишатися на сторінках.

Як ми створюємо дизайн веб-ресурсу

Дизайн сайту в Харкові - складна комплексна послуга. Для реалізації
проекту потрібно виконати кілька поетапних дій.
Підготовка

На цьому етапі йде обговорення майбутнього проекту. На підставі заповненого клієнтом брифу і низки уточнень, отриманих при особистому спілкуванні, ми визначаємо перелік завдань, вивчаємо необхідні дані (наприклад, сайти успішних конкурентів), визначаємо план робіт, проводимо «мозкові штурми» і виконуємо інші необхідні дії. У підсумку все повинно бути готове до успішного старту і повної реалізації проекту.

Аналіз

Обговорює дизайн сайту вся команда: безпосередньо дизайнер, менеджер проекту, програміст, який відповідає за верстку, оптимізатор або інтернет-маркетолог. Вони спільно приймають рішення про те, як провести роботи і досягти комплексних результатів: щоб всі елементи майбутнього ресурсу були продумані заздалегідь.

Прототип

Це найважливіший етап роботи над дизайном. Саме під час роботи над прототипом фахівці вирішують комплекс ключових завдань:

 • • де і яким чином розташувати всі елементи дизайну;
 • • як зробити навігацію по сайту максимально простою, зручною та доступною;
 • • як за допомогою дизайну поліпшити комплексне юзабіліті сайту.

Прототип - це перше працююче рішення, в буквальному вигляді - «чернетка» майбутнього веб-ресурсу. Як правило, дизайнери створюють кілька прототипів, щоб клієнт сам визначив походящей для нього рішення.

Стиль

Ми працюємо над комплексними рішеннями, що дозволяють забезпечити унікальний дизайн. Розробка оригінальних елементів ведеться з упором на призначення сайту. Ми зможемо забезпечити функціональні і красиві рішення для інтернет-магазинів, корпоративних сайтів, візиток, Landing Page і інших проектів.

Узгодження

отові варіанти дизайну сайту ми передаємо замовникам. Клієнт може вносити поправки, формувати рекомендації - спільно ми зробимо все, щоб добитися ідеального результату. Роботу над веб-дизайном ми вважаємо завершеною, коли замовник приймає одну з версій: після цього залишається провести ряд фінішних робіт і передавати готові шаблони на верстку.​
Успішне створення дизайну сайтів для клієнтів в Харкові, Києві та інших містах України - мета роботи нашої веб-студії. Оцінити наші можливості ви можете, переглянувши портфоліо і прочитавши відгуки від клієнтів. Зверніть увагу, що ми не реалізуємо шаблонні проекти: в кожної разі використовуються оригінальні підходи, що дозволяють повністю вирішити поставлені перед нами завдання.

Зв'язатися з нами

 • +38 (050) 089-00-17
  +38 (097) 089-00-17
  +38 (093) 089-00-17
 • info@blackhorse.com.ua
 • часи роботи 9:00-18:00
 • м. Харків, Отакара Яроша, 9а