Поліграфічна продукція в Харкові, Києві, Дніпрі - web-студія BLACK HORSE

Поліграфічна продукція

разробка эфективних корпоративних та рекламних рішень

Професійний дизайн поліграфії в Харкові і Києві – услуга від студії Black Horse. Щорічно конкуренція практично у всіх нішах ринку тільки зростає. Кожен бренд бажає привернути увагу, завоювати популярність, збільшити продажі послуг і товарів.

Для досягнення цих цілей традиційно використовується поліграфічна продукція: вона необхідна як інструмент брендування, а також для створення рекламних матеріалів.

Вдалий дизайн і якісний друк - мабуть, найкращі чинники просування брендів, що відрізняються високою ефективністю і доступною вартістю, можливістю швидкого охоплення великої цільової аудиторії.

напрямки поліграфії

рекламна

Одне з ключових напрямків. Незважаючи на бурхливий розвиток і поширення цифрової реклами, поліграфічна продукція залишається затребуваною і входить в плани проведення практично будь-якої рекламної кампанії. За допомогою якісного дизайну можна досягти зростання продажів або популяризації бренду - все залежить від цілей, поставлених замовником.

соціальна

Hабор продукції, виконаної для певного впливу на обрану цільову аудиторію. Елементи дизайну повинні нести велике смислове навантаження, тому виробництво таких друкованих елементів вважається дуже складним, що вимагає великої творчого потенціалу.

ділова друкована

Це важливий елемент фірмового стилю, значення якого з роками тільки зростає. Вся поліграфія, що використовується компанією, повинна бути виконана в єдиній стилістиці. Впізнаваність, вдалий підбір кольорів і шрифтів, легкі стандарти (для того, щоб їм міг відповідати кожен співробітник) - мінімальний набір вимог.

Особливості
поліграфічної продукції

Професійний
поліграфічний дизайн

Дозволяє створюваті продукцію, что грає найважлівішу роль у формуванні іміджу компании, просуванні ее товарів, послуг. Якщо за реалізацію завдання беруться професіонали, результатом буде легко впізнаваній стиль, ясна пропозиція и вдалий підбір елементів, что дозволяють реалізуваті маркетингові плани.

Поліграфічна продукція
- Це обличчя компанії.

Незважаючи на розвиток онлайн-технологій, багато людей формують свою думку про бренд саме за допомогою друкованої продукції. Вдала друкована реклама, відмінно брендована візитна карта або буклет - може вплинути на думку представника цільової аудиторії. Крім того, професійний дизайн дозволить випередити конкурентів і навіть залучити частину їх клієнтів і замовників

елементи
поліграфічної продукції

Рекламна поліграфія
і брендування:

розробка ефективних корпоративних і рекламних рішень

Гармонічний дизайн дозволяє значно спростити і полегшити сприйняття друкованої продукції.

Це, в свою чергу, дасть можливість аудиторії простіше і швидше засвоїти транслюється інформацію. Якщо видання оформлено барвисто, якщо елементи стилю підібрані зі смаком і професійним підходом - інтерес з боку цільової аудиторії гарантований. Професійний дизайн поліграфії - це завжди індивідуальна робота

відштовхуємося від поставлених завдань, особливостей бізнесу замовника, враховуємо всі необхідні тонкощі і нюанси. Тільки такий підхід дозволить дати гарантію на дійсно якісний і ефективний результат.Помімо індивідуальних особливостей, наші дизайнери враховують також загальноприйняті поліграфічні стандарти. Вони різні для кожного типу продукції. Дуже важливо дотримуватися цих вимог, щоб надалі не виникло проблем з друком і візуальним сприйняттям виробів.

Наші переваги

прозорі умови

Результативна робота на прозорих умовах - всі процеси ведуться поетапно, на підставі затвердженого і погодженого з замовником плану. Ви точно знаєте, що ми робимо, коли ми впораємося і за якою ціною отримаєте в результате.продаж або популяризації бренду - все залежить від цілей, поставлених замовником.

талановиті дизайнери

Команда талановитих дизайнерів - щоб дизайн реклами приносив очікуваний ефект, ми залучили для роботи кращих професіоналів. Вони відповідально ставляться до кожного завдання і працюють, використовуючи актуальні знання і власні творчі напрацювання.

Багатий досвід

Тривала робота дозволила нам накопичити вагомий обсяг знань і навичок, що дозволяють вирішувати завдання різної складності. Ми постійно вдосконалюємось і прагнемо покращувати якість послуг та ефективність результату.

гарантія результату

Професійний рекламний дизайн виконується на підставі договору, тому ми чітко дотримуємося прописаним пунктам і гарантуємо високу якість готового продукту. Також фахівці готові внести корективи і зміни на етапі узгодження, продажів або популяризації бренду.

індивідуальні рішення

ми створюємо не макети, а унікальні продукти, орієнтуючись на цілі клієнта і потреби його аудиторії. Це складна робота, однак її результат набагато краще, ніж створення однотипних бездушних варіантів.

прозорі ціни

наш рекламний дизайн характеризується справедливою вартістю: ми просимо стільки, скільки коштує праця професійних дизайнерів. Якісний продукт окупить всі ваші витрати і дозволить досягти поставлених цілей.

цікавить професійний дизайн поліграфії в киеве і харкові?

Потрібна візитка, яка приверне увагу або інший вид продукції, позитивно діє на аудиторію?

У нас є вигідні пропозиції для приватних і корпоративних клієнтів. Ми вникнемо в ваші завдання, запропонуємо індивідуальні рішення і допоможемо досягти потрібних результатів.

студія black horce надає комплексні послуги

Над кожним проектом працює команда фахівців, що дозволяє нам глибоко опрацьовувати всі тонкощі і гарантувати результат.

Зв'язатися з нами

  • +38 (050) 089-00-17
    +38 (097) 089-00-17
    +38 (093) 089-00-17
  • info@blackhorse.com.ua
  • часи роботи 9:00-18:00
  • м. Харків, Отакара Яроша, 9а