Розробка і створення Landing Page - Односторінковий сайт від BLACK HORSE WEB STUDIO

Створення Landing Page

Посадкова сторінка – вид сайту, що дозволяє отримати швидкий результат для бізнесу.

Це в більшості випадків веб-стрінка,що продає, забезпечує швидку продажу , замовлення, відгук та інші необхідні операції.

Це оптимальне комерційне рішення, за допомогою якого можливо дуже оперативно прилучити цільову аудиторію та розпочати заробляти в Інтернеті.

Створення лендингів під ключ

Використання лендінг пейдж дозволяє заробляти в інтернеті буквально з першого дня запуску сайту та рекламної компанії до нього. Це самий вигідний ресурс для продажу одного певного товару чи послуги, для запису бажаючих пройти навчальний тренінг, для промоушна та інших подібних рішень. Особливості нашої роботи з лендінгами:

Створення ефективного бізнес-рішення для швидкого старту

Допомога в залученні перших замовників та покупців

Оптимальне юзабіліті, максимально зручне для клієнтів

Допомога в успішному просуванню вашого бізнесу в інтернеті

Розробка Landing Page

в веб-студії BlackHorse – це:
 • Швидке створення проекту що продає в Інтернеті
 • Висока конверсія при мінімальних вкладах
 • Використання контекстної реклами для просування.

Особливості розробки Landing Page

Посадкова сторінка повинна продавати

Замовити лендінг віддають перевагу для продажу товарів та послуг. Щоб досягти цього, кожний елемент сторінки повинен нести певний комерційний сенс. Фото, тексти, заклики, кнопки, форми зворотнього зв'язку, елементи фірмового стилю – усе це повинно працювати на продажі.

Відстеження ефективності – обов'язковий фактор

Для того щоб зрозуміти, наскільки ефективною виявилася розробка лендінг пейдж, необхідно використовувати інструменти веб-аналітики. Вони дозволяють відстежити трафік, розрахувати конверсію, зрозуміти, чому виникають відгуки, досліджувати джерела переходів на сайт. Ця інформація дозволить провести покращення та підвищити результати.

Найкраще просування лендінг пейдж – за допомогою контекстної реклами

Замовити лендінг пейдж недостатньо для початку продаж. Про сайт повинні дізнаватися максимально багато людей і як можливо скоріш. Стандартні засоби просування в цьому випадку не зовсім підходять. Найкращий інструмент – контекстна реклама. При оптимальних затратах вона дозволить залучити зацікавлених відвідувачів з перших днів запуску ресурсу.

Етапи створення Landing Page

Створення лендінг пейдж в Харкові – затребувана послуга, тому веб-студія BlackHorse напрацювала серйозний досвід на реалізації цих проектів.

Ми пропонуємо найкращі рішення для кожного клієнта: виділену команду для роботи над проектом, послуги персонального менеджера для контролю за якістю, дотримання строків і договірних зобов'язань, орієнтування на ефективний результат.

Постановка цілей

Складання технічного завдання

Проектування сайту

Дизайн
лендінг пейдж

Верстка та запуск
сайту

Переміщення
на хостинг

Запуск контекстної
реклами

Зв'язатися з нами

 • +38 (050) 089-00-17
  +38 (097) 089-00-17
  +38 (093) 089-00-17
 • info@blackhorse.com.ua
 • часи роботи 9:00-18:00
 • м. Харків, Отакара Яроша, 9а