Розробка і створення інтернет порталу в Харкові, Україні - BLACK HORSE WEB STUDIO

Розробка порталу

Розробка порталу

повний комплекс робіт для створення складного сайту.

Створення порталу в Харкові, Києві, Україні- професійна послуга від веб-студії Black Horse. Порталом називають великий ресурс або групу сайтів, що містить великий обсяг різноманітного контенту і надає широкі функціональні можливості. Такі проекти можуть бути закритими (внутрішньокорпоративними) і відкритими. З огляду на витрати на створення і утримання цих великих майданчиків, їх зазвичай розробляють для отримання комерційної вигоди.

Розробка інтернет-порталу - дуже складний і тривалий процес, що вимагає командного участі декількох професіоналів. Такі сайти створюють для щоденних багатотисячних відвідувань, тому все в них повинно бути продумано, підготовлено до навантажень, зручно і цікаво.

Етапи розробки порталу

Професійна розробка порталу ведеться поетапно, з узгодженням дій фахівців на кожному з цих етапів.
diagram

Все починається з розробки технічного завдання. Для цього потрібно визначити головні функції ресурсу і розрахувати ліміти функціональних можливостей. Показники, що використовуються при розрахунках, залежать від типу порталу і планованої відвідуваності.

desctop

Прототипування - наступний етап. Створення інтернет-порталу починається з розробки дизайну. Фахівці детально опрацьовують всі елементи: від фонового кольору та шрифту до логотипу і зовнішнього вигляду кнопок. Йде робота над створенням шаблонів всіх сторінок і розділів порталу.

settings

Розробка інтернет-порталу триває етапом програмування. Він полягає у верстці ресурсу, створення функціональних елементів, опрацювання алгоритму зручною структури сайту. На цьому ж етапі підбирається зручна платформа для адміністрування порталу, проводиться інтеграція ресурсу з нею.

testing

Тестування та налагодження - завершальний етап розробки порталу. Ціла команда незалежних тестувальників перевіряє ресурс на зручність, функціональність і десятки інших критеріїв. За результатами проводяться додаткові роботи, і ідеально готовий проект стає готовим до запуску.

Функції інтернет-порталів

Створення інтернет-порталу направлено на вирішення комплексу задач, будь то інформування, побудова комунікацій або ведення комерційних операцій. До основних функцій таких проектів відносять:

Універсальність - користувачам доступний дуже широкий набір онлайн-інструментів і можливостей для вирішення певних завдань (наприклад, вибору виробника потрібної продукції);

Великі можливості - портали об'єднують дуже велика кількість контенту різного типу: інтерактивного, новинного, розважального;

Функціональність - можливості порталів дуже широкі: їх одночасно можна використовувати в якості рекламних, торгових, інформаційних та інших майданчиків.

Види інтернет-порталів

people

Публічні - підготовлені для широкої аудиторії, що надають розширені можливості для користувачів. Наприклад, тут можна ділитися інформацією, коментувати, завантажувати контент, підписуватися на розсилки.

desctop

Корпоративні - внутрішні, призначені для використання користувачами, які мають допуск. Зазвичай призначені для обміну внутрішньокорпоративної інформацією, ведення електронного документообігу та інших цілей.

map

Міжнародні - багатомовні ресурси, що містять контент і функції, цікаві аудиторії з кількох країн світу. Можуть бути інформаційними, комерційними, корпоративними та будь-якими іншими.

branch

З вертикальною структурою. Це тематичні портали певної тематики, що містять повний пласт характерною інформації. Наприклад, ресурси для автомобілістів, шанувальників електронних гаджетів або для мисливців.

burger

З горизонтальною структурою. Портали, не мають суворої тематики - призначені для постійного розширення. Як приклад можна привести туристичний ресурс: він може об'єднувати в собі функції для легкого вибору і купівлі путівок, інформацію для туристів, особисті блоги мандрівників, магазин туристичного спорядження та багато іншого.

Розробка порталу - складне завдання, реалізувати яку під силу тільки команді професіоналів. Фахівці веб-студії Black Horse здатні втілити в життя завдання будь-якої складності.

Зв'язатися з нами

  • +38 (050) 089-00-17
    +38 (097) 089-00-17
    +38 (093) 089-00-17
  • info@blackhorse.com.ua
  • часи роботи 9:00-18:00
  • м. Харків, Отакара Яроша, 9а