Розробка і створення логотипу компанії, сайту в Харкові, Києві, Дніпрі - web-студія BLACK HORSE

Розробка і створення
логотипу для бренду чи сайту

Розробка логотипу– професійна послуга від дизайнерів веб студії Black Horse. Логотип - оригінальний елемент, який використовується в якості відзнаки компанії або інтернет-проекту і грає найважливішу роль при брендуванні. Такі елементи використовують крізь не тільки для створення рекламних поліграфічних елементів компаній, але і для сайтів: корпоративних проектів, інтернет-магазинів, інформаційних і інших ресурсів.

Переваги логотипів в Харкові

Ми забезпечуємо якісний дизайн логотипів компаній в Києві і інших містах України: веб студія відкрита для всіх замовників. Що це означає? Для розробки і створення логотипу буде використовуватися командна робота: дизайнерам допоможуть маркетологи, проаналізувавши і надавши базову інформацію.

Фахівець, який працює над проектом, надасть кілька варіантів ескізів на вибір. Він спокійно буде вносити поправки і виконувати рекомендації до тих пір, поки замовник не затвердить ідею. Готовий логотип знову потрапить на розгляд маркетологам, які оцінять його з професійної точки зору.

Підсумок - не тільки гарний, але і ефективний фірмовий знак, який буде залучати аудиторію, працювати на підвищення авторитетності і впізнаваності бренду, приносити необхідний ефект. Комплексний підхід, сучасні інструменти, реалізація проектів будь-якої складності при розробці та створенні логотипу - характерні риси нашої роботи.

Поширені запитання

Якщо говорити просто, то це - унікальне ім'я сайту в Інтернеті. Воно відображається в адресному рядку ресурсу, не має дублів, дуже опосередковано впливає на ранжування ресурсу в пошукових системах. Як правило, доменне ім'я вибирають, грунтуючись на назві компанії або ключовому призначенні сайту. Крім імені, існує поняття доменної зони. Це розташування вашого домену в Мережі. В Україні затребувані зони .ua (оформити домен в ній можуть тільки власники торгових марок), .com.ua, .com, .in.ua, .biz.ua, .net, .biz, а також регіональні піддомени (наприклад,. zp.ua для Запоріжжя).
Так називають послугу з розміщення сайту на сервері. Під розміщенням мається на увазі копіювання на виділене місце сервера всіх файлів і бази даних ресурсу. Це дозволить зробити проект доступним в Мережі. Сервер - загальне поняття для комплексу обладнання. По суті, це потужні комп'ютери зі спеціальними функціями, що працюють в безперервному режимі. Їх обслуговують хостинг-оператори - компанії, які і надають послуги хостингу.
Не існує типових розцінок, так як кожен проект відрізняється функціоналом, дизайном, версткою, наявністю різних елементів інтерфейсу. Дізнатися точну ціну можна, детально вивчивши потреби замовника і склавши технічне завдання. Остерігайтеся фахівців, які називають шаблонні ціни заздалегідь - вони користуються типовими рішеннями, які підходять далеко не всім замовникам.
Створення сайтів зараз - затребувана послуга. Тому на ринку працюють тисячі виконавців, готових розробляти веб-проекти для замовників. Але лише одиниці гарантують якість, унікальність, надійність і сучасну функціональність. Якщо ви хочете отримати ресурс, який принесе вам користь, а не проблеми - ми готові запропонувати свої ідеї та напрацювання. Переконатися в нашому професіоналізмі допоможуть портфоліо і відгуки від клієнтів веб-студії.
Природно! Причому, просувається не шахрайськими автоматичними накрутками, а виключно легальними методами. Завдяки ним ваш сайт поступово вийде в ТОП і закріпиться на вигідних позиціях. Йому не загрожуватимуть санкції від пошукових систем.
Ціна SEO-просування - ще один фактор, що не піддається шаблонами. Вона залежить від конкурентної ніші, виду сайту, його поточних позицій, необхідності в проведенні внутрішньої оптимізації і багатьох інших факторів. Це індивідуальна послуга, результатом якої має стати збільшення цільового трафіку або досягнення інших цілей, поставлених замовником. Ми готові розрахувати вартість просування, оцінивши ваш проект і поспілкувавшись докладніше. Але «типових цін» у нас немає - ми допомагаємо клієнтам, а не бажаємо будь-що-будь «схопити» певну суму.

Зв'язатися з нами

  • +38 (050) 089-00-17
    +38 (097) 089-00-17
    +38 (093) 089-00-17
  • info@blackhorse.com.ua
  • часи роботи 9:00-18:00
  • м. Харків, Отакара Яроша, 9а