Розробка і створення корпоративного сайту в Харкові, Україні - BLACK HORSE WEB STUDIO

Створення сайту компанії (корпоративного сайту)

Розвиток онлайн-ринку та масовий перехід користувачів на нього, вплинули на бізнес-процесів в усіх сферах економіки. Практично для всіх компаній, незалежно від виду діяльності та об'ємів роботи, виготовлення сайтів стало необхідним напрямком подальшого розвитку. За допомогою особистого ресурсу компанії можна залучити додаткову аудиторію, забезпечити зворотній зв'язок з користувачами, розширити власний бізнес.

Веб розробка корпоративних сайтів – спеціалізація компанії BlackHorse.

Ми забезпечимо:

створення сайтів компаній любої складності

системний підхід: від проекту до реалізації

акцент на комерційній ефективності ресурсу

пошукове просування та рекламування

Створення веб сайтів компаній під ключ

Виготовлення сайтів компаній в Харкові ведеться за налагодженою схемою, в котрій приймають участь найкращі спеціалісти веб-студії BlackHorse. Сотні готових проектів – найкраще підтвердження результативності нашої роботи. Звертаючись до нас, ви отримуєте підготовлений для роботи корпоративний проект.

Особливості нашої роботи:

Персональний менеджер контролює роботу над кожним проектом

Ми завжди попередньо аналізуємо ринок, конкурентів та ЦА

Створюємо проекти, які допоможуть вам залучати та продавати.

Забезпечимо комплексні маркетингові послуги в мережі і не тільки.

Розробка корпоративного сайту

Створення веб сайтів компаній проходить поетапно та включає: аналіз, рішення, впровадження, запуск. Процес починається з вивчення вимог замовника та особливостей його бізнесу. Менеджер проекту зустрічається з клієнтом, вивчає ключові характеристики бізнесу, особливості ринку, специфіку діяльності компанії, цільову аудиторію.

Продовжується процес створення корпоративного сайту компанії роботою над технічним завданням. В документі повністю описаний майбутній проект та процес роботи над ним. Техзавдання затверджується зі сторони замовника і професіоналів веб-студії BlackHorse та після цього починається безпосередній процес розробки.

Виготовлення сайту – складний процес,що передбачає залучення декілька спеціалістів. В цілому це командна робота, де в кожного учасника – свої обов'язки. Веб-дизайнер трудиться над унікальним стилем та логотипом сайту, разом з розробником продумує оптимальну структуру. Готовий дизайн-проекту «оживляє» розробник за допомогою інструментів веб-програмування. Після ресурс потрапляє до адміністратора, що забезпечує наповнення сторінок готовим контентом та перенос ресурсу на хостинг замовника. Фінальний етап – тестування, після чого сайт готовий до використання, та також до пошукового підтвердження.

Критерії успішного сайту компанії

Функціональний інтерфейс.

Дизайн – це не тільки привабливість корпоративного сайту та й відображення стилю компанії, але ще й елемент інтерфейсу. Цьому зручність для відвідувачів – головний критерій. В умовах високої конкуренції необхідно боротися за свою аудиторію та надавати їй виняткові вимоги.

Стабільність та надійність

Ефективність веб-розробки вимірюється ще й стабільністю функціонування сайту. Сучасний користувач не буде чекати 1-2 хвилини, доки завантажиться сторінка, та не повернеться до сайту, якщо його функціональні елементи видають повідомлення про помилку. Щоб користувачі не пішли до конкурентів, необхідно розробляти сайт компанії на надійній платформі, котру рекомендують професіонали.

Відповідність потребам цільової аудиторії

Заходячи на сайт компанії з пошукової мережі, відвідувачі хочуть отримати відповіді на свої питання чи варіанти рішення своїх проблем. Вони повинні на протязі декількох секунд побачити, що пропонує їм ресурс, що зробить, для того щоб скористатися цією пропозицією і чому це вигідно. Знаючи ринок, розбираючись в веб-маркетингу, створив оптимальний інтерфейс, ми зможемо забезпечити основу для росту конверсії.

Зв'язатися з нами

  • +38 (050) 089-00-17
    +38 (097) 089-00-17
    +38 (093) 089-00-17
  • info@blackhorse.com.ua
  • часи роботи 9:00-18:00
  • м. Харків, Отакара Яроша, 9а