Розробка мобільних додатків для iOS в Харкові, Києві, Дніпрі - web-студія BLACK HORSE

Створення додатків під iOS для успішного бізнесу

Розробка додатків під iOS в Харкові і Києві - професійна послуга від студії Black Horse.

iOS - мобільна платформа для серії продуктів від Apple. Враховуючи, що ці гаджети входять у високу цінову категорію, переважна кількість їх власників - успішні люди зі стабільним хорошим достатком.

Таким чином, розробка додатків для iPad і iPhone орієнтована на певну цільову аудиторію, якій цікаві комерційні продукти.

Переваги додатків на iOS для бізнес-проектів:

вихід на вигідну зацікавлену цільову аудиторію

можливість залучити додатковий трафік, збільшити продаж

доступність для клієнтів 24 години на добу

автоматизація багатьох процесів: як комерційних, так і корпоративних

Особливості розробки iOS-додатків

Під iOS розробка додатків ведеться поетапно. Ми починаємо з ретельного вивчення ринкової ніші і успішних програм від конкурентів, аналізуємо запити цільової аудиторії. Це дозволяє підійти до розробки, маючи повноцінний проект і перспективну стратегію.

Наступний етап - створення інтерфейсу. Ми робимо програму максимально зручною, враховуючи особливості iPad і iPhone. Кожен користувач здогадується, як використовувати функціонал наших програм, не потребуючи поясненнях і навчанні. Кожен продукт - зручний і корисний для своїх користувачів.

Дизайн програми - важлива складова. Зручність, приємні кольори, зрозумілі шрифти і зображення - ці критерії завжди враховують фахівці при роботі. Коли шаблони дизайну готові, починається програмна розробка мобільних додатків під iOS силами професійних програмістів.

Фінал роботи над додатками - тестування, завантаження в AppStore з урахуванням вимог і стандартів майданчики і подальша технічна підтримка програми. Якщо потрібно, ми своєчасно будемо працювати над оновленнями, поліпшенням і розширенням функціональності.

Що дає власникові додаток під iOS?

Зростає престиж

Під iOS створення додатків ведеться не тільки для залучення аудиторії та оптимізації певних процесів. Володіти гаджетом від Apple - престижно. Відповідно, компанії, що надають додатки під iPad і iPhone, теж сприймаються як престижні, стабільно працюючі і успішні. Особливо, якщо ці програми корисні і зручні.

Зростає продаж

Статистика свідчить, що більшість власників «яблучних» гаджетів надають перевагу інтернет-серфінгу саме з них. Близько 80% цільової аудиторії, заходячи на комерційні сайти, здійснює покупки або замовлення протягом першої доби. Розмір купівельної аудиторії в середньому за місяць - більше 70% від загальної кількості користувачів пристроїв.

зростає лояльність

Одна з концепцій Apple - створення зручного простору для обраних людей, які можуть дозволити собі дорогі гаджети. Якщо створення мобільних додатків під iOS проведено за всіма правилами, ваша програма буде допущена в цей простір - і спочатку завоює лояльність користувачів.

Ми пропонуємо професійне створення мобільних додатків під iOS в Харкові і Києві - з урахуванням сучасних тенденцій, з ефективними технічними рішеннями і гарантіями ефективності.

Зв'язатися з нами

  • +38 (050) 089-00-17
    +38 (097) 089-00-17
    +38 (093) 089-00-17
  • info@blackhorse.com.ua
  • часи роботи 9:00-18:00
  • м. Харків, Отакара Яроша, 9а