Підтримка сайту - технічна, SEO, наповнення, новини в Харкові, Києві, Дніпрі - веб-студія BLACK HORSE

Підтримка сайтів

Професійна підтримка сайтів у Києві, Харкові та інших містах України – послуга від спеціалістів веб-студії Black Horse.

Повноцінна підтримка сайту для стабільної роботи

Професійна підтримка сайтів в Києві, Харкові та інших містах України – послуга від спеціалістів веб-студії Black Horse. Адміністрування інтернет-ресурсів дозволяє підтримувати їх в постійному працездатному стані, своєчасно оновлювати та розвивати, захищати від атак і робити все, щоб сайт був ефективним.

Відрізняють технічну і інформаційну підтримку сайтів. Перша спрямована на забезпечення стабільної роботи ресурсу, друга на створення та оновлення контенту. Обидва вида обслуговування актуальні, але більш поширеною є саме технічне обслуговування інтернет-ресурсів.

Переваги підтримки сайтів

Якісна підтримка сайту від професіональних адміністраторів дозволяє достигнути таких переваг:
Економія

Послуги підтримки від спеціалістів веб-студії більш економічно вигідних, ніж витрати на створення робочого місця і зарплатню для постійного співробітника. До того плюс – ніяких вихідних, лікарняних і відпусток.

Оптимізація часу

Наші адміністратори завжди он-лайн: коли б не виникли проблеми з сайтом чи необхідність цього оновлення, вони практично миттєво приступають до роботи.

Якість

Результат професіонального обслуговування сайту: стабільна робота, відповідність сучасним стандартам, захищеність від атак та «падінь», правильний розвиток для успішної оптимізації.

Доступність

Наші співробітники взаємозамінні: якщо один адміністратор з яких-небудь причин не може виконати задачу, з його роботою без проблем впорається інший спеціаліст.

Особливості підтримки сайтів

Зв'язатися з нами

  • +38 (050) 089-00-17
    +38 (097) 089-00-17
    +38 (093) 089-00-17
  • info@blackhorse.com.ua
  • часи роботи 9:00-18:00
  • м. Харків, Отакара Яроша, 9а