Розробка мобільних додатків для Android в Харкові, Києві, Дніпрі - web-студія BLACK HORSE

Розробка мобільних додатків

Розробка і створення мобільних додатків під Андроїд в Києві і Харкові - професійна послуга від студії Black Horse.

Ми створюємо продукти, цікаві всім: стартаперам, власникам успішних комерційних проектів, брендам.

Мобільний додаток для Android дозволить залучити додатковий інтерес аудиторії, домогтися багатьох переваг в просуванні бізнесу.

ми забезпечимо

1

Підбір оптимальних
умов рекламної
кампанії

2

Якісне
тонке налаштування

3

Відстеження результатів
і ефективну
корекцію

4

Акцент на досягненні
цілей рекламної
кампанії

мобільний додаток

Розробка додатків ведеться не тільки для ігрового або розважального секторів. Сучасні власники смартфонів і планшетів поряд з іграми і соцмережами активно роблять покупки за допомогою додатків. Тому такі програми цілком можна вважати сучасними додатковими каналами продажів.

Додаток для смартфонів на Android - актуальне програмне забезпечення, на яке завжди є попит. Середньостатистичний власник мобільного пристрою встановлює близько 25 додатків щомісяця.

Як показує статистика, близько 49% активних власників гаджетів користуються мобільними додатками для пошуку товарів і послуг, а в середньому 70% з них роблять замовлення після успішного пошуку. Щомісяця 55% користувачів роблять покупки, використовуючи мобільні програми. З них 30% осіб замовляють протягом доби після того, як знаходять потрібний товар або послугу. 70% користувачів купують протягом години.

ЕТАПИ СТВОРЕННЯ

─ 01 ─
аналіз

Кожнен додаток для телефонів на Android розробляють, відповівши на питання «Навіщо воно потрібно?». Важливо розуміти, які цілі стоять перед програмою: збільшення продажів, просування бренду або щось інше.

В якій планується залучати цільову аудиторію. Вивчення конкурентів, інтересів аудиторії і її улюблених програм допоможе визначити максимально конкретну стратегію, вибрати найбільш підходящу платформу

─ 02 ─
Початок
розробки

Після визначення цілей настає час розробки. Починають зі створення мобільного інтерфейсу, працюючи над прототипами майбутніх розділів. На цьому етапі якраз і виявляються корисними дані аналізу аудиторії.

Нюансів в роботі дуже багато, тому її виконують тільки досвідчені професіонали. Програма повинна бути максимально зручною. Готові проекти інтерфейсу потрапляють до дизайнера, який створить унікальний зовнішній вигляд програми.

─ 03 ─
впровадження

Після завершення роботи над дизайн-проектом зразки додатку потрапляють в руки програмістів, які приступають до написання коду.

Їх завдання - реалізувати всі задумані функції, використовуючи передові технології, орієнтуючись на сучасні стандарти, створюючи швидку і стабільно працюючу програму

─ 04 ─
тестування
і запуск

Коли розробка мобільних додатків завершена, настає етап перевірки програми на якість, швидкість і стабільність функціонування.

Коли всі рекомендації тестувальників враховані, і продукт стає практично ідеальним, його можна розміщувати в Google Play і / або в App Store (для iPhone) і починати розкрутку.

Переваги мобільних додатків в сфері бізнесу

Найпопулярніші напрямки для створення мобільних додатків: e-commerce, сфера послуг, інформаційні проекти (ЗМІ), розваги та ігри. У будь-якому цьому напрямку програми для смартфонів розкриють наступні переваги:

Підвищення лояльності цільової аудиторії

Оперативне інформування користувачів

Стимулювання активності клієнтів

Додатковий заробіток (наприклад за рахунок реклами)

Збільшення продажів для комерційних проектів

Додатковий канал комунікації - більше аудиторії

Яка платформа для мобільних додатків краще?

Це актуальне питання для тих, хто планує створення програм для певної платформи.

Додатки для Android – по суті, лідери ринку. Мобільні пристрої, що працюють на базі цієї операційної системи, найбільш поширені.

Зріз користувальницької аудиторії дуже великий: власники гаджетів на Андроїд найчастіше скачують розважальні, побутові, комерційні та ділові додатки

Додатки для iOS (По суті, це в більшості випадків додатки для iPhone) не відрізняються функціональністю від програм для Андроїд.

Але є різниця в аудиторії. Пристрої від «Еппл» можуть дозволити собі люди з високим достатком, тому і інтереси у них відповідні. Це найлояльніша до комерційних пропозицій аудиторія.

Яка платформа в результаті краще?
Відповідь одна: Найкраще розробляти програми для Android
і додатки для iOS одночасно, щоб покрити максимум цільової аудиторії.

переваги створення додатків в нашій студії

Розробка додатків в Києві і Харкові – одне з основних і найбільш затребуваних напрямів нашої студії. Замовляйте наші послуги, і готовий продукт не розчарує вас

Як замовити створення мобільного додатку?

Під Android розробка мобільних додатків починається з вибору професійного виконавця. Створювати додатки для iPhone і гаджетів на Android можуть тільки досвідчені фахівці.

Студія Black Horse зібрала команду розробників з досвідом і може гарантувати актуальність, високу якість і стабільне функціонування готових продуктів.

Ми знаємо, як створити додаток, що приносить максимум вигоди замовнику.

Звертайтеся в нашу студію, і в результаті співпраці ви станете власником високоякісного сучасного продукту, зможете поліпшити свої бізнес-процеси, збільшити прибуток компанії за рахунок залучення нових і активізації постійних клієнтів.

Зв'язатися з нами

  • +38 (050) 089-00-17
    +38 (097) 089-00-17
    +38 (093) 089-00-17
  • info@blackhorse.com.ua
  • часи роботи 9:00-18:00
  • м. Харків, Отакара Яроша, 9а