Розробка фірмового стилю компанії в Харкові, Києві, Дніпрі - web-студія BLACK HORSE

Фірмовий
стиль

розробка і впровадження елементів для брендування

Розробка фірмового стилю в Харкові та Києві – професійна послуга від спеціалістів веб-студії Black Horse.

Фірмовий стиль – це сучасний спосіб просування брендів за рахунок використання унікального комплексу графічних, колірних та інших елементів.

Вони повинні забезпечувати сенсове навантаження та візуальну єдність, чітку асоціацію з певною компанією. Якісний підбір цих елементів дозволить значно підвищити пізнаваність бренду.

Функції корпоративного стилю

Фірмовий стиль формує та допомагає підтримувати швидко пізнаваний, унікальний та привабливий образ бренду, що в свою чергу планомірно впливає на зріст репутації компанії. Якщо цільова аудиторія позитивно сприймає бренд – це відношення буде перенесено і на його продукцію. Відомий факт: більшість людей апріорі вважають, що якість товарів у брендів с впізнаваним фірмовим стилем набагато вище, чим у маловідомих компаній – тому готові переплачувати.
З допомогою вдало підібраних елементів спроститься ідентифікація бренду і його продукції. Представники цільової аудиторії будуть швидше знаходити товари компанії та чітко зв’язувати їх дизайн з певною торговою маркою.
Брендовані товари та інші продукти виділяються на фоні решти аналогічних виробів. Середньостатистичному покупцю легше обрати добре впізнані та яскраві товари – та вони будуть орієнтуватися на них й надалі, при повторному виборі

Важливі особливості фірмового стилю

― 01 ―

комунікації
бренду

Розробка фірмового стилю дозволяє зробити комунікацію бренду більш цілісними в усіх напрямках: це стосується реклами, продукції, ділових паперів, публікацій у СМІ. Постійне використання елементів корпоративного стилю дозволяє значно легше та швидше виводити на ринок нові продукти: маючи впізнаванні характеристики, вони будуть стійко асоціюватися з певною компанією.

― 02 ―

маркетингові
комунікації

З допомогою корпоративного стилю простіше розробляти маркетингові комунікації, економія часу та засобів на підготовку компанії. Вдалими корпоративними елементами стилю пишаються співробітники – а це діє як фактор мотивації, сприяє об’єднанню персоналу. Подібних переваг багато – тому однозначно витрати на послуги дизайнерів окупляться

Важливі особливості фірмового стилю

Фірмовий стиль – основа зовнішньої діяльности компанії, найважливіший елемент процесу брендинга

Система стилю включає створення та використання:
 • товарного знаку
 • логотипу
 • слогану
 • корпоративних кольорів
 • фірмових шрифтів
 • інших елементів

Значення кожного елементу важко переоцінити: будь-який з поміж них забезпечує рекламний ефект, підвищує впізнаваність, авторитетність, сприяє більш легкому просуванню на ринку. Елементи корпоративного стилю прийнято використовувати на візитних картках та фірмових бланках, на упаковці рекламної продукції, на робочому одязі співробітників та вивісках.

Студія Black Horse пропонує професійні послуги по розробці фірмового стилю для вашої компанії.

У нас є досвід та необхідні ресурси для того, щоб забезпечити повноцінний ефект і допомогти вашій компанії простіше позиціонувати себе на конкурентному ринку.

Зв'язатися з нами

 • +38 (050) 089-00-17
  +38 (097) 089-00-17
  +38 (093) 089-00-17
 • info@blackhorse.com.ua
 • часи роботи 9:00-18:00
 • м. Харків, Отакара Яроша, 9а