Розробка і створення інтернет-магазину - BLACK HORSE WEB STUDIO

Створення інтернет магазину

Створення інтернет магазину - це одна з найбільш затребуваних послуг компанії Black Horse. Наш багаторічний досвід на ринку розробки онлайн магазинів, плюс отримані знання в процесі створення інтернет ресурсів і професійний підхід до вирішення поставлених цілей і завдань, робить нас лідерами у виробництві інтернет магазинів. Якщо ви хочете створити продає інтернет магазин, то вам до нас.

розробка інтернет-магазину
в веб-студії Black Horse

виділена команда

фахівців для кожного проекту

створення

функціонального і зручного майданчика для комерції

комплексний підхід

до реалізації складного веб-ресурсу

послуги

по оптимізації сайту, просування, веб-маркетингу

етапи розробки
інтернет-магазину

Створення інтернет магазину і подальше його утримання - досить вигідний крок для бізнесмена. Принаймні, це стоїть на порядок дешевше, ніж облаштування точки продажів в офлайні. Але вся ефективність проявиться, тільки якщо реалізацію проекту буде забезпечувати професійна команда

— 01 —
вивчення бізнесу
клієнта

Починається створення інтернет-магазину з вивчення бізнесу клієнта, постановки дієвих цілей. Для цього потрібно провести кілька зустрічей із замовником або його представниками, узгодити всі подробиці, необхідний обсяг робіт, а також функціонал, відповідний для реалізації всіх завдань.

— 02 —
процес
роботи

Процес роботи над веб-магазином - складний і комплексний. На першому етапі реалізується дизайн інтернет магазину - фахівець працює над унікальними творчими рішеннями, логотипом ресурсу, зручною структурою, формою подачі інформації. Готовий макет потрапляє на верстку - програміст, використовуючи спеціальні інструменти, робить сайт функціональним.

— 03 —
технічне
завдання

Складання технічного завдання на створення інтернет магазину. Це документ, повністю описує етапи розробки і всі деталі проекту, а також перераховує повний список функціональних особливостей. Техзавдання обов'язково узгодить замовник і команда фахівців, яка буде реалізувати проект

— 04 —
просування
ресурсу

Створення інтернет магазину на цьому не закінчується. Необхідно наповнити його контентом, а після забезпечити приплив цільової аудиторії. Тому наступний обов'язковий етап - це реклама і просування ресурсу для формування та збільшення аудиторії і, відповідно, для продажів. Ці послуги теж надає веб-студія Black Horse

створення інтернет-магазину
під ключ

Розробка онлайн-магазину – складне завдання, що вимагає об'ємних вкладень. Кожен замовник справедливо хоче швидше окупити ці кошти.

Веб-студія Black Horse– ваш надійний помічник. Ми розуміємо ваші побажання і готові запропонувати системний підхід, виконання зобов'язань, дотримання термінів і гарантію на результат.

особливості нашої роботи
виділена команда

У вашого проекту буде персональний менеджер, який контролює всі процеси

Створення

Знання ринку і досвід дозволяють впроваджувати ефективні рішення для продажів.

комплексний підхід

Перед стартом робіт ми обов'язково вивчаємо ринок, конкурентів і аудиторію

просування

Ми просуваємо і рекламуємо готовий інтернет-магазин для початку продажів

критерії успішного
інтернет-магазину

Дизайн, стимулюючий
бажання купити

Інтернет-магазин повинен залучати аудиторію. Але цього не достатньо. Головні критерії для такого сайту - максимально зручний інтерфейс і відсутність дратівливих або заважаючих функціональних елементів . Мета - забезпечити покупцеві доступ до товарів і легкий перехід між категоріями.

Безперебійне
функціонування

Сучасний покупець не буде чекати тривалого завантаження сторінок і навряд чи повернеться на сайт, якщо той колись видав помилку при завантаженні сторінки або функціональний елемент. В умовах високої конкуренції робота над інтернет-магазином повинна проводитися якісно і без помилок.

простий пошук

Погана навігація, складний або нефункціонуючий пошук - фактори ризику, так як, не знайшовши потрібного товару (навіть якщо він є на сайті), клієнт розчарується в магазині. Фільтри, принципи сортування та інші необхідні тонкощі продумуються на етапі роботи над архітектурою сайту. Якщо все зроблено ідеально - проблем не виникне.

Максимум інформації
про товар

В інтернет-магазині покупець не може «помацати» товар. Тому потрібно дати йому візуальну можливість вивчити всі подробиці: більше фото, більше описів і характеристик. Завдання розробників - забезпечити зручну функціональну можливість надання даних про товар.

задача власника
інтернет-магазину

Розробники інтернет-магазину виконали роботу ідеально - створили відмінний і зручний сайт. Величезне значення має не тільки вдала розробка інтернет-магазину, але і його подальша підтримка, рівень обслуговування, швидкість відповідей на запити покупців. Веб-студія Black Horse забезпечить комплексні послуги зі створення та просування онлайн-магазинів - все інше залежить від вас як від власника ресурсу.

Заказати інтернет магазин

Заповнити бриф
заповнити бриф
woman

Зателефонуйте Нам

+38 (050) 089-00-17+38 (097) 089-00-17+38 (093) 089-00-17

Зв'язатися з нами

  • +38 (050) 089-00-17
    +38 (097) 089-00-17
    +38 (093) 089-00-17
  • info@blackhorse.com.ua
  • часи роботи 9:00-18:00
  • м. Харків, Отакара Яроша, 9а