Розробка сайтів. Інтеграція з 1С | BLACK HORSE

Розробка сайтів. Інтеграція з 1С

18 Декабря 2017 251

Розробка сайтів. Інтеграція з 1С

Інтернет магазин під інтеграцію з 1С: Бухгалтерія - це сайт (онлайн магазин), при розробці якого наша компанія

BLACK HORSE заздалегідь передбачаємо і спочатку налаштовуємо функціонал сайту для підключення інтеграційного модуля.

Це на 97% автоматизований продукт. Саме з цим продуктом абсолютно не потрібно позиція адміністратора сайту. Немає необхідності в ручну оновлювати ціни, або додавати чи збавляти товарні позиції. Бухгалтер компанії проводить стандартні процедури в програмі 1С Бухгалтерія зі списання та приходу товару, після чого у вікні «інтеграція» натискає кнопку «оновити ціни і залишки». Програма за кілька хвилин оновлює всю інформацію на сайті.

Замовлення від користувача формується в готову накладну, при необхідності яку можна вивантажувати в 1С. Така опція дозволяє відмовитися, ну або, принаймні, скоротити позицію оператор-консультант (ті люди, які сидять на телефоні і приймають заявки) компанії. Якщо скорочуємо операторів, то відмовляємося і зайвих телефонних номерів (ліній) - ще один плюс до зниження витрат.

Для компаній провідних реалізацію товарів великим і дрібним оптом пропонується демонструвати залишок кожною товарною позицією по складу. Відповідно покупець може в реальному часі робити замовлення саме тієї кількості товару, який дійсно існує на складі продавця. При виборі певної кількості, товар блокується і ця кількість вже не є наступного користувачеві. У разі, коли товарна позиція закінчується за складом - на сайті вона паче не демонструється, до наступного приходу.

Інтернет магазин з інтеграцією так само ідеальний варіант для компаній, що мають один склад і кілька торгових точок, або дистриб'юторів, або філій. В даному випадку такий сайт буде використовуватися як внутрішній інструмент компанії для ведення та контролю поставок товару, як на локальному, так і на територіальному рівні.

Можна використовувати даний продукт для дистриб'юторських компаній, що займаються реалізацією товарів за допомогою торгових представників. Так як сайт адаптований під планшети і смартфони (додаток для гаджетів), торгові представники можуть вести збір заявок, з торгових точок використовуючи наш програмний продукт. Крім того ми пропонуємо систему контролю торгових представників за допомогою активування GPS-трекера. Всі звіти про пересування і часу відвідування торговельних точок формуються автоматично в зручній для контролю формі. Торговий представник крім збору заявок може вести фотозвіти про стан торгової точки. В залежності від побажань замовника ці звіти можна зберігати і моніторити до 1 року.

Так само ми подбали про службу доставки, які, нерідко, є в компанії, як окремий департамент. Незалежно від системи дистрибуції (преселінг або ванселінг), водії та експедитори можуть мати доступ до таких даних як сформована заявка і картка клієнта (докладний опис, координати на карті), так і самостійно вносити коригування (відмови, повернення, переноси).

Сьогодні інтернет магазин з інтеграцією до 1С найсучасніший продукт для ведення продажів он-лайн. У нашій компанії створена служба підтримки, для уклали договори на саппорт позачергово працюємо 24/7.Добавить комментарий

Зв'язатися з нами

  • +38 (050) 089-00-17
    +38 (097) 089-00-17
    +38 (093) 089-00-17
  • info@blackhorse.com.ua
  • часи роботи 9:00-18:00
  • м. Харків, Отакара Яроша, 9а