СТВОРИТИ УСПІШНИЙ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН, основна задача компанії.

СТВОРИТИ УСПІШНИЙ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН

26 Декабря 2017 227

ЯК СТВОРИТИ УСПІШНИЙ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН

В даний час інтернет магазини стають все більш і більш кращими для споживачів. Велику частину часу вони перебувають в Інтернеті і мають можливість порівнювати ціни, пропозиції і умови.

СТВОРИТИ УСПІШНИЙ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН В ХАРКОВІ - ЩО ПОТРІБНО ВРАХОВУВАТИ І ЧОГО ДОТРИМУВАТИСЬ при розробці Існує небагато компаній, які можуть розробити універсальну формулу успіху в інтернет-маркетингу і створити успішний інтернет магазин. Але є деякі основні вимоги до інтернет магазину, які дозволять йому стати успішним, а значить продають.

 • 1. Правильна структура і представлення продуктів в інтернет магазині.
 • Як в стаціонарному, так і в інтернет магазині, важливо правильно надати покупцеві ваші товари. Зверніть увагу на описи ваших товарів. На відміну від стаціонарного магазину, в інтернет магазині покупець не має можливості доторкнутися, помацати товар. Ось чому опис і якісне фото грає одну з головних ролей. Надайте досить докладну інформацію і характеристику товару, специфікацію, гарантійний термін, умови заміни і повернення і т. Д. Фотографії продукту також має велике значення. Бажано мати кілька якісно відзнятих фото, з різних ракурсів, а також максимально деталізувати фото, на ключових вузлах.

 • 2. Мобільна версія інтернет магазину.
 • Дуже важливо, щоб ваш інтернет магазин мав не тільки версію для пк, а й адаптивну і чуйну версію для планшетів і мобільних телефонів. Багато хто з ваших клієнтів, навіть якщо вони не будуть оформляти замовлення через свій телефон, будуть вибирати і вивчати товари з мобільного пристрою. Коли ваш магазин не адаптивен і не зручний на мобільному пристрої, ви, швидше за все, втратите частину своїх клієнтів.

 • 3. Функціональність інтернет магазину.
 • Щоб утримати клієнтів в

  інтернет магазині, основною умовою є, що б він був функціональним і мав максимально зручну навігацію. Важливо мати фільтри, які можуть якісно організувати і класифікувати продукти і полегшити їх пошук для клієнтів.

 • 4. Різні форми оплати.

  В Україні найбільш поширеним способом оплати є оплата при доставці товару в транспортну компанію, наприклад Нова Пошта, Інтайм, Делівері, і т. д. Проте, було б непогано дати вашим клієнтам можливість оплачувати такими способами як, електронні гроші (WebMoney, Qiwi , і т. д.), оплата кредитною карткою. Таким чином, ви застрахуєтеся від втрати клієнта, який би вважав за краще оплату способом, якого немає в вашому інтернет магазині.

 • 5. Хороша швидкість завантаження інтернет магазину.
 • Якщо ваш інтернет магазин завантажується дуже повільно, це є черговою проблемою втрати ваших клієнтів. Правильна і швидке завантаження має велике значення не тільки для ваших потенційних клієнтів, але і для SEO оптимізації.

  Хостинг, який ви використовуєте, грає безпосередню роль в питанні швидкості завантаження інтернет магазину. Хостинг - це сервер, на якому зберігається інформація вашого сайту. Використовувана вами платформа і спосіб її настройки також мають велике значення. Ви можете отримати інформацію про швидкість завантаження, скориставшись Google Page Speed. За допомогою цього інструменту ви можете дізнатися, скільки часу потрібно Google для завантаження сторінки вашого сайту. Якщо ви отримуєте значення більше 1 секунди, ви повинні вжити заходів щодо оптимізації швидкості завантаження.

 • 6. Оптимізація SEO.
 • Більшість інтернет магазинів, не є seo оптимізованими, а відповідно і рівень продажів в них на порядок нижче. Тому необхідно провести якісно seo оптимізацію основних сторінок, таких як головна сторінка, сторінки категорії, і сторінка товару. Це основні сторінки будь-якого інтернет магазину, які вимагають особливої уваги.


  Слідуючи вищезгаданим радам, ми переходимо безпосередньо до теми стратегій, які допоможуть зробити ваш інтернет магазин прибутковим і успішним.

 • 1. Давайте вирівняємо кількість відвідувачів і кількість продажів.
 • Основні питання, які вам потрібно задати собі: чи знаєте ви, що відвідувачі роблять, коли вони відвідують ваш інтернет магазин? Ви не знаєте, як довго вони затримуються в вашому інтернет магазині? І чи знаєте ви, скільки з них дійсно роблять покупку?

  Найефективніший спосіб поліпшити ваші продажі - подивитися статистику вашого інтернет магазину. Це золотий рудник з інформацією. Ви можете отримати інформацію про те, скільки трафіку (відвідувань) ви отримуєте, яке поведінка відвідувачів в вашому інтернет магазині, звідки походять ці відвідувачі - країна, населена область, які сторінки є найбільш відвідуваними.

  Виконуючи ці дії, ви отримаєте чітке уявлення про те, що потрібно змінити, поліпшити і зробити в вашому інтернет магазині.

 • 2. Пропозиція супутніх товарів.
 • Пропозиція супутніх товарів, є відмінним способом збільшити продажі, не втрачаючи маркетинговий бюджет Ось приклад пов'язаних товарів: Скажімо, у вас є онлайн-магазин окулярів. На сторінці моделі очок, під описом, фотографіями та іншою інформацією повинні бути розташовані товари, які будь-яким чином пов'язані з даною моделлю - це може бути чохол, аксесуари, засоби для чищення та т. д., Пов'язані продукти можуть легко спонукати клієнта додати один з товарів, на додаток до основного замовлення, особливо якщо ці супутні товари пропонуються зі знижкою.

 • 3. Просування інтернет магазину.
 • Просуванням інтернет магазину, ви можете збільшити продажі в кілька разів. Існує безліч способів просування інтернет магазину, але, можливо, кращий і найбільш ефективний метод - це реклама в соціальних мережах. Зокрема, для України Facebook - це соціальна мережа, яка може в значній мірі збільшити кількість продажів в інтернет магазині.

  На завершення можна сказати що відповідь на питання - як створити успішний інтернет магазин, повинен починатися з чітко продуманої стратегії, і після запуску інтернет магазину - його потрібно постійно оновлювати і просувати, всіма доступними методами.

  

  Добавить комментарий

  Зв'язатися з нами

  • +38 (050) 089-00-17
   +38 (097) 089-00-17
   +38 (093) 089-00-17
  • info@blackhorse.com.ua
  • часи роботи 9:00-18:00
  • м. Харків, Отакара Яроша, 9а