Створення, розробка інтернет порталу, Харків, Львів, Україна

Розробка інтернет порталу

18 Декабря 2017 233

Розробка інтернет порталу

Інтернет портал - дуже ємний сайт, з величезною кількістю сторінок і наявністю доменів 3-го рівня. Найчастіше такі портали надають всілякі інтерактивні сервіси і їх можна називати готовим бізнесом.

Дійсно, якщо у вас є ідея ведення бізнесу самостійно, ми готові запропонувати вам розробку інтернет порталу. Звичайно, придумати якийсь вид інноваційної діяльності в інтернеті досить складно, хоча кожен має на це право. А що стосується веб студії

BLACK HORSE, то ми відстежуємо вже діючі в інших країнах портали і можемо розповісти про всі можливі нюанси ведення бізнесу онлайн.

Вибираючи інтернет портал, звичайно, бажано мати досвід в обраній галузі. Основне завдання порталу об'єднати групу людей зайнятих вирішенням певних завдань. А якщо Ви збираєтеся зайняти місце ключового гравця за цими завданнями, значить, Ви повинні давати людям саме ту інформацію, яка дійсно буде їм на допомогу. Іншими словами, на своєму порталі ви збираєте всю професійну номенклатуру і компілюєте її в більш зрозумілому для користувачів порталом вигляді.

На відміну від інших видів сайтів, розробку порталу ми пропонуємо робити для декількох груп користувачів. Для замовника порталу, а точніше його власника, найважливіша група, та, яка буде монетизувати ресурс, тобто так звані платники за будь-які послуги надаються інтернет порталом. Не менш важлива і друга група користувачів, це так звані відвідувачі ресурсу, які як раз і створюють відвідуваність сайту. У третю групу повинні ввійти блогери, ті, хто робить ресурс захоплюючим і цікавим. І нарешті, сам власник повинен підтримувати форум, а можливо і онлайн консультант.

Розробка інтернет порталу в Харкові, Львові

Розробка інтернет порталу компанією BLACK HORSE ви можете замови у нас на сайті, заповнивши бриф на розробку сайтів в Харкові, Києві, Львові, Україні.


Добавить комментарий

Зв'язатися з нами

  • +38 (050) 089-00-17
    +38 (097) 089-00-17
    +38 (093) 089-00-17
  • info@blackhorse.com.ua
  • часи роботи 9:00-18:00
  • м. Харків, Отакара Яроша, 9а