Сайт каталог. Замовити сайт-католог Харів, Львів, Україна BLACK HORSE

Сайт-каталог

18 Декабря 2017 267

Сайт-каталог

Для тих, хто ще не готовий вести онлайн торгівлю, а товарів й послуг, пропонованих вашою компанією досить багато, то сайт-каталог - самий підходящий варіант.

Правильніше за все товари й послуги каталогізувати, щоб спростити користувачеві пошук необхідної інформації. Найчастіше на сайті є опція пошуку по кореню слова або по цифровому коду, але ця опція більше підійде для внутрішнього користування власників сайту (наприклад, співробітників та ін.). А у випадку з користувачем (нефахівець ваших товарів й послуг) потрібно правильний (простий, інтуїтивно зрозумілий і доступний) каталог товарів або послуг, що надаються.

Через адміністративну панель управління контентом (під контентом розуміється вся інформація про товари чи послуги; тексти, фото і відео файли) на сайті, досить легко, власник сайту-каталогу може додавати чи видаляти і видозмінювати необхідні рубрики і підрубрики. Додавати опис, змінювати фотографії і закачувати відео досить просто. Ми надаємо інструкцію з управління контентом сайту і відповідального людині не обов'язково володіти спеціальними навичками, початкові знання володіння комп'ютером.

Сайт-каталог, розроблений компанією

BLACK HORSE в Харкові, Львові, Україні, має істотну відмінність від інших подібних сайтів. Ми прекрасно розуміємо психологію замовника такого виду сайту; компанія знаходиться на етапі становлення і не готова запропонувати своїм потенційним покупцям замовлення товарів або послуг он-лайн. Однак, при планомірному і поетапному розвитку компанія все одно прийде до того, що потрібно буде вводити он-лайн продажу.

А ось тут якраз ВАЖЛИВО! Який CMS (використовувався) при створенні сайту ... В більшості випадків, замовник приречений на розробку сайту заново, тому що майже всі CMS, які добре підходять для створення сайту-каталогу, не підходять для створення інтернет-магазину. Звідси виникає купа складнощів і питань: що робити, як і коли робити, і звідки брати незапланований бюджет.

Замовивши розробку сайту-каталогу у веб-студії BLACK HORSE, ви позбавитеся вищеперелічених турбот. Коли ви прийміть рішення про введення он-лайн продажів, не потрібно буде робити сайт заново. Ми переведемо ваш сайт-каталог в режим он-лайн продажів швидко і безболісно, як для трудових, так і не запланованих фінансових витрат. Отримуючи у нас попередню консультацію, ми обов'язково говоримо про те, що доведеться доплатити невелику суму для трансформації сайту-каталогу в інтернет-магазин.

В період всього часу співпраці ми будемо безкоштовно консультувати вас про можливі вдосконалення та додаткових опцій Вашого сайту, так як працювати він буде на движку розробленим нашими фахівцями.

Правильна характеристика: ECM - Eidos Content Manager, що означає досконалий програмний інструмент для управління контентом сайту, створений з кращих програмних компонентів, які були відібрані з самих практичних програмних продуктів. Ваш сайт дуже довго буде найсучаснішим, найшвидшим і найбільш високо рентабельним.

Уникайте підробок і не ліцензійних програмних продуктів.Добавить комментарий

Зв'язатися з нами

  • +38 (050) 089-00-17
    +38 (097) 089-00-17
    +38 (093) 089-00-17
  • info@blackhorse.com.ua
  • часи роботи 9:00-18:00
  • м. Харків, Отакара Яроша, 9а